Fakültemizde Akademik Teşvik Töreni

Fakültemizde Akademik Teşvik Töreni

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Uygulamalı Bilimler Fakültesinde 2021 yılında akademik teşvik almaya hak kazanan akademisyenlerimiz için ödül töreni düzenlendi.

Törene Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör yardımcımız Prof. Dr. Hasan Göçmez, Dekanımız Prof. Dr. Aydın Kayabaşı ve teşvik almaya hak kazanan akademisyenlerimiz katıldı.

Kütahya Uygulamalı Bilimler Fakültemiz için fakülte binasında düzenlenen törende ilk sözü alan Dekanımız Prof. Dr. Aydın Kayabaşı, şunları kaydetti:

Hem başarıyı arttırmak, hem de iş memnuniyetini arttırmak amacıyla hem maddi hem manevi açıdan motive eden uygulamaların düzenli olması önem arz ediyor. Hocamıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın da gelecek yıllarda daha başarılı olmalarını, bilimsel anlamda fakültemize ve üniversitemize katkı sağlamalarını temenni ediyorum. Katılan herkese teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.

Rektör Uysal ise geçen yıla göre daha fazla akademisyenimizin teşvik almasına vurgu yaparak başladığı konuşmasında düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

Akademik teşvik DPÜ’de gelenek oldu. Gördük ki küçük küçük dokunuşlarla akademik teşvik puanlarımız yıldan yıla artıyor. Akademik teşvik alan akademisyenlerimizin sayısı da artmakta. Biliyorsunuz ciddi destekler veriyoruz. İnsan ayrımı yapmadan kadrolarda ciddi bir rahatlama yaşadık. Bu anlamda akademisyenlerimizin memnuniyetinin arttığını düşünüyorum. Buradaki efor ve enerjinin üretime yöneldiğine inanıyorum. Bu birlik ve beraberliğin, huzur ortamının daha da genişlemesini, başarımızın daha da ileriye gitmesini temenni ediyorum. Akademik teşvik alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Törende akademisyenlerimizden Prof. Dr. Selçuk Yalçın, Prof. Dr. Yasemin Deniz Koç, Prof. Dr. Sibel Çapraz, Prof. Dr. Ümit Güner, Doç. Dr. Ahmet Oğuz, Doç. Dr. Fulya Mısırdalı Yangil, Doç. Dr. Ayşen Altun Ada, Doç. Dr. Tansel Çetinoğlu, Doç. Dr. Emin Zeytinoğlu, Doç. Dr. Nasıf Özkan, Dr. Öğr. Üyesi Cevat Söylemez, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Gökçe Akpolat, Dr. Öğr. Üyesi Kudbeddin Şeker ve Arş. Gör. Esra Karpuz akademik teşcik almaya hak kazandı.


Son Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2022, Çarşamba