Fakültemizde Yıl Sonu Genel Değerlendirme Toplantısı
![Fakültemizde Yıl Sonu Genel Değerlendirme Toplantısı](http://medya.dpu.edu.tr/files/2023/12/27/658c210e989a3/20231227160628.jpeg)
Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Emin ZEYTİNOĞLU başkanlığında ve Fakültemiz akademik personellerinin katılımıyla “Kütahya Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yıl Sonu Genel Değerlendirme Toplantısı” 27.12.2023 tarihinde saat 13:00'da Yüksek Lisans Sınıfında gerçekleştirildi. Toplantıda başta bölüm başkanları olmak üzere tüm akademik personel hazır bulundu.
Toplantıda 2023- 2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi genel hatları ile değerlendirildi. Uygulanacak final ve bütünleme sınavları hakkında görüş alışverişi yapıldı. 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi ile ilgili görüş ve beklentiler paylaşıldı. Ardından toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.
Son Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2023, Çarşamba